After Shock Red 0,70LTR

Waardering:
80%
After Shock Red heeft een frisse heldere kaneel smaak en wordt geproduceerd in Canada door Jim Beam Brands. Een heerlijke likeur die wij aanbieden in meerdere soorten om bijvoorbeeld mee te shotten.
€ 19,95
Placeholder text
After Shock Red 0,70LTR is per 6 flessen of een meervoud daarvan te bestellen
  • Gratis verzending (vanaf 12 flessen of € 95,-)
  • Breed & Gevarieerd assortiment
  • Snelle levering & Deskundig advies
  • Uitstekende service & klantbeoordeling!

After Shock Red heeft een frisse heldere kaneel smaak en wordt geproduceerd in Canada door Jim Beam Brands. Een heerlijke likeur die wij aanbieden in meerdere soorten om bijvoorbeeld mee te shotten. 

Jacob Beam

Jacob Beam verkocht zijn eerste vat bourbon in 1795 en legde daarmee de basis voor een duurzaam familiebedrijf. Na zeven generaties en 30 familieleden van meester-distilleerders, gaat de familietraditie van Jim Beam tot heden verder. In 2005 vulde Frederick Booker Noe III, de achterkleinzoon van Jim Beam, het 10 miljoenste vat Jim Beam, waardoor de traditie van Jacob Beam levend bleef voor de volgende generatie bourbondrinkers.

Maak ook kennis met de overige merken van Jacob Beam. 

 

Meer informatie
Meer informatie
Categorie Mix
Merk After Shock
Land Canada
Artikelnummer 20170409
Reviews 1
8
Waardering:
80% of 100
Op basis van 1 reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:After Shock Red 0,70LTR
Uw waardering
Breed aanbod, snelle levering & scherpe prijzen
Ons assortiment bestaat uit talloze wijnen, dranken en relatiegeschenken van de meest toonaangevende producenten ter wereld. Van prijswinnende wijnen tot razend populaire malt whisky’s, wij bezorgen het graag bij u thuis. Vanuit ons logistieke centrum op een toplocatie vlak langs de A1 verwerken wij dagelijks alle bestellingen met de grootst mogelijke zorg. Ook afhalen in onze winkel is mogelijk. Met de juiste gespecialiseerde kennis en ervaring, een scherpe prijsformule en een zeer breed en gevarieerd assortiment bestaande uit de meest uiteenlopende dranken hebben wij als doel de Nr. 1 online slijterij van Nederland te worden! 100% klanttevredenheid staat daarbij hoog in ons vaandel.
Topmerken van A tot Z voordelig thuisbezorgd
Wij hebben als visie de beste kwaliteit te leveren voor de scherpste prijs van Nederland & België! Wij profileren ons als dé betaalbare totaalleverancier op het gebied van kwaliteitsdranken voor zowel de zakelijke als particuliere markt. Met topmerken als bijvoorbeeld Bacardi, Johnnie Walker, Licor 43, Absolut Vodka, Hendrick’s Gin, Zenato, Montes, Hennessy Cognac en Paul Mas hebben wij voor ieder wat wils. Door goede afspraken, lage kosten en het juiste prijsbeleid kunnen wij een zeer brede selectie dranken aanbieden voor een budgetprijs. Bent u op zoek naar een specifieke drank of heeft u speciale wensen? Neem dan vrijblijvend contact op met onze klantenservice.
U heeft 1 product in de vergelijking Alles wissen Vergelijken