Bree Silver Vodka 0,70LTR

Bree Silver Vodka is als een diamant. Door het speciale distillatieproces van Bree Silver is de vodka erg zacht en fluweelachtig in de mond. De vodka is gemaakt van druiven en onderscheidt zich door de heldere pure smaak, het originele product dat druiven op een prettige manier onthuld.
Placeholder text
  • Gratis verzending (vanaf 12 flessen of € 95,-)
  • Breed & Gevarieerd assortiment
  • Snelle levering & Deskundig advies
  • Uitstekende service & klantbeoordeling!

Bree Silver Vodka is als een diamant. Door het speciale distillatieproces van Bree Silver is de vodka erg zacht en fluweelachtig in de mond. De vodka is gemaakt van druiven en onderscheidt zich door de heldere pure smaak, het originele product dat druiven op een prettige manier onthuld. 

Het ontstaan van Bree Vodka

Bree Vodka is een van de eerste Duitse druivenvodka's en kan vergeleken worden met de beroemde Thopbson's Vodka uit Frankrijk. Het is gemaakt door de bekende wijkmakerij Peter Mertes uit Benrkastel-Kues die afstamd uit 1924. Met meer dan 350 werknemers zijn ze tot vandaag de dag een topspeler in de wijnhandel, die wereldwijd opereert vanuit het wereldberoemde wijnstadje Bernkastel.

Meer informatie
Meer informatie
Categorie Vodka
Merk Bree
Land Duitsland
Artikelnummer 20170251
Reviews
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Bree Silver Vodka 0,70LTR
Uw waardering
Breed aanbod, snelle levering & scherpe prijzen
Ons assortiment bestaat uit talloze wijnen, dranken en relatiegeschenken van de meest toonaangevende producenten ter wereld. Van prijswinnende wijnen tot razend populaire malt whisky’s, wij bezorgen het graag bij u thuis. Vanuit ons logistieke centrum op een toplocatie vlak langs de A1 verwerken wij dagelijks alle bestellingen met de grootst mogelijke zorg. Ook afhalen in onze winkel is mogelijk. Met de juiste gespecialiseerde kennis en ervaring, een scherpe prijsformule en een zeer breed en gevarieerd assortiment bestaande uit de meest uiteenlopende dranken hebben wij als doel de Nr. 1 online slijterij van Nederland te worden! 100% klanttevredenheid staat daarbij hoog in ons vaandel.
Topmerken van A tot Z voordelig thuisbezorgd
Wij hebben als visie de beste kwaliteit te leveren voor de scherpste prijs van Nederland & België! Wij profileren ons als dé betaalbare totaalleverancier op het gebied van kwaliteitsdranken voor zowel de zakelijke als particuliere markt. Met topmerken als bijvoorbeeld Bacardi, Johnnie Walker, Licor 43, Absolut Vodka, Hendrick’s Gin, Zenato, Montes, Hennessy Cognac en Paul Mas hebben wij voor ieder wat wils. Door goede afspraken, lage kosten en het juiste prijsbeleid kunnen wij een zeer brede selectie dranken aanbieden voor een budgetprijs. Bent u op zoek naar een specifieke drank of heeft u speciale wensen? Neem dan vrijblijvend contact op met onze klantenservice.
U heeft 1 product in de vergelijking Alles wissen Vergelijken