De Kuyper Crème de Bananes 0,70LTR
- Gratis verzending (vanaf 12 flessen of € 95,-)
- Breed & Gevarieerd assortiment
- Snelle levering & Deskundig advies
- Uitstekende service & klantbeoordeling!
De Kuyper Crème de Bananes
De Kuyper Crème de Bananes is een heerlijke bananenlikeur. De likeur is gemaakt doormiddel van het gebruiken van een distillaat met hoogwaardig suiker gevlekte bananen. De Kuyper Crème de Bananes is een heerlijke zachte likeur met een percentage alcohol van 24%.
Creme de Bananes
Deze De Kuyper Crème de Bananes heeft een zoete en fruitige geur met een vleugje banaan. Ook heeft de likeur de volle en zoete smaak van banaan. De afdronk van deze bananenlikeur is zoet en vol.
Creme de Bananes Cocktail
Deze De Kuyper Crème de Bananes kan goed worden gebruikt in de Banana Daiquiri cocktail. Voor deze cocktail is 45 ml rum, 20 ml De Kuyper Crème de Bananes, scheutje limoensap, 1 banaan en een scheutje suikersiroop nodig. Doe alles in een shaker behalve de banaan, schud de ingrediënten goed, giet het in een glas, garneer af met een plakje banaan en cheers!
De Kuyper
In 1685 kochten Petrus de Kuyper en Anna Custers een kuiperij in Horst, hier werden vaten gemaakt en verkocht. Hun derde zoon Jan besloot de koers van het produceren van jenever in te slaan nadat hij een distilleerderij in Schiedam had gekocht, hier is de Kuyper ontstaan. Enkele generaties later is de productie van likeuren in 1920 begonnen, in de jaren 30 waren hier al bijna 20 soorten likeur ontstaan. Tegenwoordig is de Kuyper de grootste producent van likeuren en advocaat.
Categorie | Mix |
---|---|
Merk | De Kuyper |
Land | Nederland |
Artikelnummer | 20170738 |